Almuñécar, Spanien
Signerad: John Carlson
Daterad: 1958
Mått på pannå: 38 x 45 cm
John Carlsson 1896-1979 Oil on panel
Almuñécar, Spain
Signed: John Carlson
Dated: 1958
Panel size: 38 x 45 cm
Condition report: No remarks
600 SEK | 2020-05-01 11:41 |
550 SEK | 2020-03-25 13:05 |
100 SEK | Startpris |