Träsnidad tavla med landskapsmotiv i solnedgång
Signerad: EM Vikström
Daterad: 1958
Mått: 63 x 41 cm
Konditionsrapport: Åldersbaserat slitage, tendens till sprickor, inga övriga anmärkningar
Unknown artist carved painting 1958
Wooden carved painting with landscape motifs in sunset
Signed: EM Vikström
Dated: 1958
Dimensions: 63 x 41 cm
Condition report: Age-based wear, tendency to cracks, no other remarks
100 SEK | 2020-03-30 16:56 |
100 SEK | Start price |