Landskapsmotiv
Signerad: E. Uusikylä
Mått på pannå: 13 x 11 cm
Konditionsrapport: Slitage och spricka på ram, inga övriga anmärkningar
Einari Uusikylä 1890-1973 Oil on panel
Landscape motif
Signed: E. Uusikylä
Panel size: 13 x 11 cm
Condition: Wear and crack on frame, no other remarks
600 SEK | 2020-04-25 17:58 |
550 SEK | 2020-04-24 22:22 |
500 SEK | 2020-04-21 23:12 |
350 SEK | 2020-03-31 10:04 |
100 SEK | Startpris |