Landskap i solnedgång
Signerad: F Gard
Mått på duk: 88 x 67 cm
Konditionsrapport: Mindre slitage på ram, små färgsläpp, inga övriga anmärkningar
Frans Gard 1892-1978 Oil on canvas
Landscape in sunset
Signed: F. Gard
Dimensions of canvas: 88 x 67 cm
Condition report: Minor wear on frame, small color losses, no other remarks
600 SEK | 2020-05-01 15:15 |
550 SEK | 2020-05-01 15:13 |
450 SEK | 2020-04-29 19:43 |
100 SEK | 2020-03-31 18:55 |
100 SEK | Start price |