"Vårmorgon på högfjället"
Signerad: Lars Matson
Daterad: 1978
Mått på pannå: 49 x 46 cm
Lars Matson 1933-1994 Oil on panel
"Spring morning on the high mountain"
Signed: Lars Matson
Dated: 1978
Panel size: 49 x 46 cm
Condition report: No remarks
950 SEK | 2020-05-01 14:05 |
900 SEK | 2020-05-01 15:00 |
700 SEK | 2020-04-25 13:56 |
650 SEK | 2020-03-19 11:56 |
300 SEK | 2020-04-21 23:09 |
100 SEK | Start price |