Barcelona / Spanien.
"Abstrakt komposition"
Signerad: A. Fidalgo
Daterad: 1992
Mått på papper: 65 x 49 cm
Konditionsrapport: Små färgbortfall, inga övriga anmärkningar
Armando Fidalgo Mixed technique on paper
Barcelona / Spain.
"Abstract composition"
Signed: Fidalgo
Dated: 1992
Dimensions of paper: 65 x 49 cm
Condition: Small color losses, no other remarks
450 SEK | 2020-05-01 14:58 |
400 SEK | 2020-04-23 10:49 |
350 SEK | 2020-03-19 13:39 |
100 SEK | Start price |