"Förtroligt samtal"
Signerad: Hlinden
Mått på pannå: 26 x 34 cm
Helge Linden 1897-1961 Oil on panel
"Confidential conversation"
Signed: Hlinden
Panel size: 26 x 34 cm
Condition report: No remarks
28 000 SEK | 2020-05-28 15:04 |
27 000 SEK | 2020-05-28 15:04 |
11 500 SEK | 2020-05-28 14:53 |
11 000 SEK | 2020-05-28 14:52 |
9 400 SEK | 2020-05-28 10:27 |
8 200 SEK | 2020-05-28 08:27 |
7 800 SEK | 2020-05-27 14:49 |
5 000 SEK | 2020-05-21 20:23 |
2 400 SEK | 2020-05-19 18:47 |
800 SEK | 2020-05-19 12:05 |
150 SEK | 2020-05-18 22:56 |
100 SEK | 2020-09-08 10:27 |
100 SEK | Start price |