Konstnär född: 1938
Komposition med ängel
Signerad: J.Naliwajko
Numrerad: EA
Mått på bildyta: 70 x 60 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage på ram, inga övriga anmärkningar
Jan Naliwajko Color lithograph
Artist born: 1938
Composition with angel
Signed: J.Naliwajko
Numbered: EA
Dimensions of image area: 70 x 60 cm
Condition report: Minor age-based wear on frame, no other remarks
450 SEK | 2020-05-22 04:04 |
400 SEK | 2020-05-19 18:58 |
350 SEK | 2020-04-23 14:51 |
100 SEK | Start price |