Porträtt
Signerad: U. C:son Sparre
Oidentifierad konstnär
Daterad: 1904
Mått på duk: 59 x 75 cm
Unknown Artist Oil on canvas 1904
Portrait
Signed: U. C:son Sparre
Unidentified artist
Dated: 1904
Dimensions of canvas: 59 x 75 cm
Condition report: No remarks
400 SEK | 2020-04-23 15:19 |
350 SEK | 2020-05-28 00:24 |
100 SEK | Start price |