Motiv av landskap och lodjur
Signerad Lindorm L
Numrerad 318/360
Mått på bildyta: 42 x 52 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, Inga övriga anmärkningar.
Lindorm Liljefors 1909-1985 Color Lithograph
Landscape and lynx motifs
Signed Lindorm L
Numbered 318/360
Dimensions of image area: 42 x 52 cm
Condition report: Minor age-based wear, No other remarks.
550 SEK | 2020-05-25 19:19 |
500 SEK | 2020-05-25 04:27 |
300 SEK | 2020-05-20 13:47 |
250 SEK | 2020-04-24 10:55 |
100 SEK | Start price |