Konstnär född 1962
"X:et"
Signerad a tergo: Cecilia Sikström
Daterad: 2019-2020
Mått på duk: 56 x 47 cm
Cecilia Sikström Oil on canvas
Artist born: 1962
"X:et"
Signed a tergo: Cecilia Sikström
Dated: 2019-2020
Dimensions of canvas: 56 x 47 cm
Condition report: No remarks
14 500 SEK | 2020-05-15 17:19 |
14 000 SEK | 2020-05-27 12:12 |
10 000 SEK | 2020-05-23 16:30 |
950 SEK | 2020-05-23 15:16 |
850 SEK | 2020-05-22 19:21 |
750 SEK | 2020-05-21 07:48 |
100 SEK | Start price |