"Stationsområdet Klara Sjö"
Signerad med blyerts: Svenolov Ehrén 1968
Numrerad: 287/310
Mått bildyta: 61 x 18 cm
Svenolov Ehrén 1927-2004 Woodcut
"Station area Klara Sjö"
Signed with pencil: Svenolov Ehrén 1968
Numbered: 287/310
Dimensions image area: 61 x 18 cm
Condition report: No remarks
100 SEK | 2020-04-25 14:08 |
100 SEK | Start price |