"Rotvälta"
Signerad: Xet
Numrerad: 208/360
Mått bildyta: 27 x 37 cm
Sven "Xet" Erixson 1899-1970 Color lithograph
"Uprooted"
Signed: Xet
Numbered: 208/360
Dimensions image area: 27 x 37 cm
Condition report: No remarks
600 SEK | 2020-05-28 11:05 |
550 SEK | 2020-04-27 10:23 |
550 SEK | 2020-05-24 22:15 |
100 SEK | Start price |