Grupp med människor
Monogramsignerad: a.å.
Mått bildyta: 22,5 x 15 cm
Konditionsrapport: Bruksslitage på ram, inga övriga anmärkningar
Acke Aslund 1881-1958 Pencil on paper
Group with people
Monogram signed: a.å.
Dimensions image area: 22,5 x 15 cm
Condition: Wear on frame, no other remarks
600 SEK | 2020-05-22 21:25 |
550 SEK | 2020-04-27 16:44 |
100 SEK | Start price |