Konstnär född 1932
Landskapsmotiv
Signerad: Bengt Fredriksson
Mått på duk: 20 x 17 cm
Bengt Fredriksson Oil on canvas
Artist born 1932
Landscape motif
Signed: Bengt Fredriksson
Dimensions of canvas: 20 x 17 cm
Condition report: No remarks
450 SEK | 2020-05-28 15:25 |
400 SEK | 2020-05-28 14:55 |
100 SEK | 2020-09-08 10:27 |
100 SEK | Start price |