Landskapsmotiv
Signerad: Einar Wallquist
Daterad: 1977
Mått bildyta: 32,5 x 24 cm
Einar Wallquist 1896-1985 Coal on paper
Landscape motif
Signed: Einar Wallquist
Dated: 1977
Dimensions of image area: 32,5 x 24 cm
Condition report: No remarks
2 200 SEK | 2020-05-28 15:21 |
2 000 SEK | 2020-05-28 15:16 |
1 700 SEK | 2020-05-28 14:33 |
400 SEK | 2020-05-23 11:59 |
100 SEK | 2020-09-08 10:28 |
100 SEK | Start price |