Porträtt
Signerad: A Tolstoy
Mått på duk: 53 x 64 cm
Konditionsrapport: Större slitage på ram, mindre färgsläpp, inga övriga anmärkningar
Alexander Tolstoy 1895-1969 Oil on canvas
Portrait
Signed: A Tolstoy
Dimensions of canvas: 53 x 64 cm
Condition: Greater wear on frame, minor color losses, no other remarks
1 200 SEK | 2020-07-02 10:25 |
1 100 SEK | 2020-06-20 18:32 |
600 SEK | 2020-06-25 12:01 |
100 SEK | Start price |