Konstnär född: 1965
"Vid Malaxgrillen"
Målad 2008
Signerad på baksidan
Mått på duken: 68 x 52 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage och märken, inga övriga anmärkningar.
Karin Laaja Oil on Canvas 21st century
Artist born: 1965
"At the Malax Grill"
Painted 2008
Signed on the reverse
Dimensions of the canvas: 68 x 52 cm
Condition report: Minor age-based wear and marks, no other remarks.
1 100 SEK | 2020-07-02 15:12 |
1 000 SEK | 2020-06-29 09:01 |
950 SEK | 2020-06-02 14:12 |
700 SEK | 2020-06-23 18:21 |
100 SEK | Startpris |