Konstnär född 1948
"Sjöjungfrun"
Signerad: Gittan Jönsson
Daterad: 1991
Mått på pannå: 69 x 81 cm
Konditionsrapport: Mindre färgsläpp vid signaturen, inga övriga anmärkningar
Gittan Jönsson Oil on board.
"The mermaid"
Signed: Gittan Jönsson
Dated: 1991
Dimensions on the board: 69 x 81 cm
Conditional Report: Minor color drop at the signature, no other remarks
5 200 SEK | 2020-07-02 13:41 |
5 000 SEK | 2020-07-02 10:32 |
3 200 SEK | 2020-06-28 22:52 |
2 200 SEK | 2020-06-25 13:07 |
1 200 SEK | 2020-06-25 07:38 |
950 SEK | 2020-05-27 11:12 |
100 SEK | Start price |