"Snöskottare"
Signerad: Hlinden
Mått på pannå: 46 x 38 cm
Helge Linden 1897-1961 Oil on panel
"Snow shoveling"
Signed: Hlinden
Panel size: 46 x 38 cm
Condition report: No remarks
4 800 SEK | 2020-07-02 15:22 |
4 600 SEK | 2020-07-02 15:21 |
3 400 SEK | 2020-06-29 20:49 |
3 200 SEK | 2020-06-29 09:22 |
3 000 SEK | 2020-06-29 08:51 |
2 200 SEK | 2020-06-27 14:18 |
2 000 SEK | 2020-06-23 18:21 |
1 200 SEK | 2020-06-27 11:54 |
100 SEK | 2020-06-09 18:58 |
100 SEK | Start price |