Porträtt
Signerad: A.Lindqvist
Daterad: 1944
Mått på pannå: 54 x 43 cm
Allan Lindqvist 1923-2013 Oil on wooden board
Portrait
Signed: A. Lindqvist
Dated: 1944
Dimensions on wooden board: 54 x 43 cm
Conditional Report: No remarks
150 SEK | 2020-06-27 22:59 |
100 SEK | 2020-05-26 16:51 |
100 SEK | Startpris |