Landskapsmotiv
Signerad: T.Timosaari
Daterad: 1976
Mått på pannå: 32 x 39 cm
Tauno Timosaari 1925-2007 Oil on Canvas
landscape Designs
Signed: T. Timosaari
Dated: 1976
Canvas size: 32 x 39 cm
Condition report: Minor wear on frame, no other remarks.
1 700 SEK | 2020-07-02 15:26 |
1 600 SEK | 2020-07-02 14:42 |
700 SEK | 2020-07-02 09:47 |
550 SEK | 2020-06-01 10:47 |
100 SEK | Startpris |