Konstnär född 1962
"Pappa Påven"
Signerad a tergo: Cecilia Sikström
Daterad: 2018
Ej ramad
Mått på duk: 80 x 83 cm
Cecilia Sikström Oil on canvas
Artist born: 1962
"Dad the Pope"
Signed a tergo: Cecilia Sikström
Dated: 2018
Not framed
Dimensions of canvas: 80 x 83 cm
Condition report: No remarks
7 200 SEK | 2020-06-22 21:40 |
7 000 SEK | 2020-06-28 22:55 |
3 000 SEK | 2020-06-25 12:02 |
100 SEK | Start price |