"Slåtterkalas"
Signerad: B Rönnberg
Mått på duk: 69 x 40 cm
Konditionsrapport: Mindre färgsläpp i det övre högra hörnet av duken, inga övriga anmärkningar.
Beda Rönnberg Oil on canvas
"Cutting Party"
Signed: B Rönnberg
Dimensions of canvas: 69 x 40 cm
Condition report: Minor color drop in upper right corner of canvas, no other remarks.
9 200 SEK | 2020-08-06 15:07 |
9 000 SEK | 2020-08-06 15:06 |
7 000 SEK | 2020-08-06 15:02 |
6 000 SEK | 2020-08-06 15:01 |
4 800 SEK | 2020-08-06 14:56 |
3 400 SEK | 2020-08-06 11:17 |
3 200 SEK | 2020-08-06 08:06 |
2 800 SEK | 2020-07-29 21:05 |
2 000 SEK | 2020-07-28 14:25 |
1 000 SEK | 2020-07-27 22:49 |
800 SEK | 2020-07-28 01:35 |
500 SEK | 2020-07-28 00:40 |
150 SEK | 2020-07-27 21:26 |
100 SEK | 2020-06-25 10:10 |
100 SEK | Startpris |