"På hemväg om kvällen"
Signerad: B Rönnberg
Mått på duk: 79 x 59 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage och färgsläpp, inga övriga anmärkningar.
Beda Rönnberg Oil on canvas
"On the way home in the evening"
Signed: B Rönnberg
Dimensions of canvas: 79 x 59 cm
Condition report: Minor age-based wear and color drop, no other remarks.
11 500 SEK | 2020-08-06 15:06 |
11 000 SEK | 2020-08-06 15:06 |
9 000 SEK | 2020-08-06 15:01 |
7 000 SEK | 2020-08-05 20:56 |
3 800 SEK | 2020-08-05 20:31 |
3 000 SEK | 2020-07-28 21:12 |
2 800 SEK | 2020-06-25 11:59 |
2 600 SEK | 2020-07-28 14:27 |
2 000 SEK | 2020-07-28 07:25 |
1 500 SEK | 2020-07-28 00:40 |
500 SEK | 2020-07-27 22:51 |
150 SEK | 2020-07-27 21:27 |
100 SEK | Start price |