Rajden.
Signerad med blyerts: Lars Pirak
Numrerad: 10/320
Totalmått: 49 x 34 cm
Löst blad / Saknar ram
Lars Pirak 1932-2008 Color lithograph
The rajd.
Signed in pencil: Lars Pirak
Numbered: 10/320
Total dimensions: 49 x 34 cm
Loose paper / No frame
Condition: No remarks
3 200 SEK | 2020-08-06 15:05 |
3 000 SEK | 2020-08-06 12:09 |
1 600 SEK | 2020-08-04 23:15 |
1 500 SEK | 2020-07-29 23:52 |
1 200 SEK | 2020-07-30 10:36 |
850 SEK | 2020-07-26 15:56 |
700 SEK | 2020-07-28 08:53 |
600 SEK | 2020-07-27 23:50 |
500 SEK | 2020-07-27 23:48 |
100 SEK | Start price |