Konstnär född: 1952
Skärfläcka med fågelungar
Signerad: Lars Jonsson
Numrerad: 286/310
Mått bildyta: 59 x 47 cm
Lars Jonsson Color lithograph
Artist born: 1952
Avocet with chicks
Signed: Lars Jonsson
Numbered: 286/310
Dimensions image area: 59 x 47 cm
Condition report: Minor age-based wear, no other remarks
3 000 SEK | 2020-08-06 11:45 |
2 800 SEK | 2020-08-04 14:48 |
2 600 SEK | 2020-08-05 13:24 |
2 200 SEK | 2020-08-04 11:06 |
1 800 SEK | 2020-08-01 13:53 |
1 000 SEK | 2020-07-30 20:40 |
950 SEK | 2020-07-30 20:37 |
850 SEK | 2020-07-30 15:46 |
800 SEK | 2020-07-28 21:12 |
800 SEK | 2020-07-29 17:20 |
500 SEK | 2020-07-29 12:50 |
200 SEK | 2020-07-28 14:36 |
150 SEK | 2020-07-28 01:08 |
100 SEK | 2020-06-25 11:03 |
100 SEK | Start price |