"I Höstfjäll"
Signerad: S.Fager
Mått på duk: 38 x 46 cm
Sixten Fager 1920-2010 Oil on canvas
"In autumn mountains"
Signed: S.Fager
Dimensions of canvas: 38 x 46 cm
Condition report: No remarks
1 300 SEK | 2020-08-06 14:19 |
1 200 SEK | 2020-08-06 14:15 |
900 SEK | 2020-08-05 20:52 |
800 SEK | 2020-08-01 22:43 |
500 SEK | 2020-07-28 11:07 |
500 SEK | 2020-07-28 11:12 |
150 SEK | 2020-07-27 21:17 |
100 SEK | 2020-06-29 11:34 |
100 SEK | Startpris |