Offset från akvarelloriginal
Signerad: Lars A Persson
Numrerad: 131/500
Daterad: 1997
Mått bildyta: 25,5 x 39,5 cm
Lars A Persson Offset print
Signed: Lars A Persson
Numbered: 131/500
Dated: 1997
Dimensions of image area: 25,5 x 39,5 cm
Condition report: No remarks
250 SEK | 2020-07-28 10:56 |
200 SEK | 2020-08-05 18:13 |
100 SEK | 2020-06-29 11:59 |
100 SEK | Startpris |