"På Slåtteräng"
Signerad: Lars Matson
Daterad: 1979
Mått på pannå: 43,5 x 74 cm
Lars Matson 1933-1994 Oil on panel
"On meadow"
Signed: Lars Matson
Dated: 1979
Panel size: 43,5 x 74 cm
Condition report: No remarks
2 200 SEK | 2020-07-31 23:56 |
2 000 SEK | 2020-08-01 16:32 |
1 700 SEK | 2020-07-31 16:00 |
1 400 SEK | 2020-07-30 10:35 |
600 SEK | 2020-07-28 21:13 |
100 SEK | 2020-06-29 12:26 |
100 SEK | Startpris |