Konstnär född: 1941
Komposition
Mått på duk: 131 x 98,5 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage och märken, mindre färgsläpp, inga övriga anmärkningar
Anders Liden Oil on Canvas 20th century
Artist born: 1941
Composition
Dimensions of canvas: 131 x 98.5 cm
Condition report: Minor age-based wear and marks, minor paint drop, no other remarks
8 000 SEK | 2020-08-06 15:19 |
7 800 SEK | 2020-08-06 15:18 |
6 200 SEK | 2020-08-06 15:17 |
5 400 SEK | 2020-08-06 15:16 |
3 400 SEK | 2020-08-06 14:35 |
3 000 SEK | 2020-08-06 06:18 |
3 000 SEK | 2020-08-06 14:24 |
1 700 SEK | 2020-08-05 00:43 |
1 200 SEK | 2020-07-29 00:37 |
950 SEK | 2020-07-27 23:53 |
400 SEK | 2020-07-27 23:36 |
100 SEK | 2020-07-20 16:15 |
100 SEK | Startpris |