"Rådhuset Umeå"
Signerad: åke Pettersson-Nåw
Numrerad 103/310
Mått bildyta: 28 x 20 cm
Åke Pettersson-Nåw 1925-2004 Color litography
"Rådhuset Umeå"
Signed: åke Pettersson-Nåw
Numbered: 103/310
Dimensions of picture area: 28 x 20 cm
Condition: No remarks
900 SEK | 2020-08-06 14:42 |
850 SEK | 2020-08-06 14:42 |
400 SEK | 2020-07-29 23:02 |
200 SEK | 2020-07-29 18:41 |
100 SEK | 2020-06-29 14:41 |
100 SEK | Start price |