Konstnär född: 1944
Färgserigrafi
Signerad med blyerts: CGK
Numrerad: 95/99
Totalmått: 40,5 x 30 cm
Löst blad / Saknar ram
C Göran Karlsson Serigraphy / Serigraph
Artist born: 1944
Signed in pencil: CGK
Numbered: 95/99
Overall dimensions: 40.5 x 30 cm
Loose paper / No frame
Condition: No remarks
850 SEK | 2020-08-06 12:37 |
800 SEK | 2020-08-06 14:59 |
450 SEK | 2020-07-16 15:07 |
150 SEK | 2020-07-27 22:13 |
100 SEK | Startpris |