Lapporten
Signerad: Kjell
Mått på pannå: 72 x 60 cm
Konditionsrapport: Mindre slitage på ram, inga övriga anmärkningar
-----------------------
Kjell Leander Engström 1914-1979 Oil on wooden board
Lapporten
Signed: Kjell
Board size: 72 x 60 cm
Condition: Minor wear on frame, no other remarks
3 200 SEK | 2020-08-03 21:27 |
3 000 SEK | 2020-08-06 15:21 |
2 600 SEK | 2020-08-04 14:41 |
1 600 SEK | 2020-07-29 21:19 |
1 400 SEK | 2020-07-29 21:08 |
1 100 SEK | 2020-07-29 09:12 |
300 SEK | 2020-07-28 15:33 |
250 SEK | 2020-07-28 10:59 |
100 SEK | 2020-07-25 13:32 |
100 SEK | Startpris |