Porträtt av samisk kvinna
Signerad: Höckert
Mått på pannå: 40 x 51 cm
Konditionsrapport: Slitage på ram, mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
Johan Fredrik Höckert 1826-1866 Oil on panel
Portrait of Sami woman
Signed: Höckert
Dimensions of panel: 40 x 51 cm
Condition: Frame wear, minor age-based wear, no other remarks
1 700 SEK | 2020-07-30 13:42 |
1 600 SEK | 2020-07-28 22:21 |
1 500 SEK | 2020-07-23 18:01 |
600 SEK | 2020-07-28 14:32 |
100 SEK | Startpris |