Landskapsscen med fiskare & båtar.
Signerad: HJ Westerberg
Daterad: 88
Mått på pannå: 26 x 25 cm
Konditionsrapport: Mindre slitage på ram, Mindre åldersbaserat slitage, Inga övriga anmärkningar.
Hjalmar Westerberg Mixed technique on panel
Landscape scene with fishermen & boats.
Signed: HJ Westerberg
Dated: 88
Panel size: 26 x 25 cm
Condition report: Minor frame wear, Minor age-based wear, No other remarks.
550 SEK | 2020-08-02 13:58 |
500 SEK | 2020-08-02 12:55 |
250 SEK | 2020-07-08 13:58 |
100 SEK | Start price |