"En Pratstund"
Signerad: Sven Lidberg
Mått på Pannå: 54,5 x 45 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage på ram, inga övriga anmärkningar
Sven Lidberg 1929-2009 Oil on wooden board
"A chat"
Signed: Sven Lidberg
Dimensions of wooden board: 54.5 x 45 cm
Condition report: Minor age-based wear on frame, no other remarks
4 200 SEK | 2020-06-26 14:51 |
4 000 SEK | 2020-08-03 13:03 |
2 400 SEK | 2020-07-28 09:45 |
1 500 SEK | 2020-07-27 20:15 |
100 SEK | Startpris |