Landskapsmålning med stugor
Signerad: I.Strangell
Mått på duk: 47 x 30 cm
Konditionsrapport: Slitage på ram, mindre färgsläpp, mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
Ingeborg Strangell 1915-2007 Oil on canvas
Landscape motif with cabins.
Signed: I.Strangell
Dimensions of canvas: 47 x 30 cm
Condition report: Wear on frame, minor color losses, minor age-based wear, no other remarks
650 SEK | 2020-07-28 21:16 |
600 SEK | 2020-07-29 23:00 |
400 SEK | 2020-07-28 17:47 |
350 SEK | 2020-07-27 23:05 |
100 SEK | 2020-06-25 12:11 |
100 SEK | Startpris |