Konstnär född: 1952
Signerad med blyerts: Lars Jonsson
Numrerad: 333/360
Mått på papper: 36 x 23 cm
Konditionsrapport: Slitage på ram och passepartout, inga övriga anmärkningar
Lars Jonsson Color lithograph
Artist born: 1952
Signed with pencil: Lars Jonsson
Numbered: 333/360
Dimensions of paper: 36 x 23 cm
Condition report: Wear on frame and mating part, no other remarks
1 100 SEK | 2020-08-06 15:05 |
1 000 SEK | 2020-08-05 17:52 |
1 000 SEK | 2020-08-06 11:57 |
800 SEK | 2020-07-28 21:12 |
650 SEK | 2020-07-31 17:05 |
100 SEK | 2020-06-25 10:52 |
100 SEK | Startpris |