"Havet Falsterbo"
Signerad: Åberg
Daterad: 2000
Mått på duk: 65 x 54 cm
Bengt Åberg 1941-2015 Oil on canvas
"The sea at Falsterbo"
Signed: Åberg
Dated: 2000
Dimensions of canvas: 65 x 54 cm
Condition: No remarks
6 200 SEK | 2020-09-03 14:31 |
6 000 SEK | 2020-08-25 20:09 |
5 800 SEK | 2020-08-24 19:38 |
5 600 SEK | 2020-08-25 17:40 |
2 400 SEK | 2020-08-25 15:20 |
150 SEK | 2020-08-25 13:17 |
100 SEK | Start price |