Fåglar i landskap.
Signerad: Mosse Stoopendaal
Mått på duk: 85 x 60 cm
Konditionsrapport: Mindre slitage på ram, Mindre åldersbaserat slitage, Inga övriga anmärkningar.
Mosse Stoopendaal 1901-1948 Oil on canvas
Birds in landscape.
Signed: Mosse Stoopendaal
Dimensions of canvas: 85 x 60 cm
Condition: Minor wear on frame, Minor age-based wear, No other remarks.
10 500 SEK | 2020-08-24 13:22 |
10 000 SEK | 2020-09-01 22:06 |
8 000 SEK | 2020-08-25 13:02 |
950 SEK | 2020-08-25 12:27 |
100 SEK | Startpris |