Konstnär född: 1935
Signerad: Bengt Fransson
Mått på bildyta: 38 x 51,5 cm
Konditionsrapport: Mindre slitage på ram, mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
Bengt Fransson, Mixed media on paper / Collage
Artist born: 1935
Signed: Bengt Fransson
Dimensions on image area: 38 x 51,5 cm
Conditional Report: Less wear on frame, minor age-based wear, no other remarks
100 SEK | 2020-08-05 09:43 |
100 SEK | Startpris |