Barcelona / Spanien
Abstrakt komposition
Signerad: A. Fidalgo
Mått på papper: 46 x 50 cm
Konditionsrapport: Mindre slitage på ram, mindre färgsläpp, inga övriga anmärkningar
Armando Fidalgo Mixed technique on paper
Barcelona / Spain
"Abstract composition"
Signed: A. Fidalgo
Dimensions of paper: 46 x 50 cm
Condition: Wear on frame, minor color drop, no other remarks
350 SEK | 2020-08-05 15:48 |
300 SEK | 2020-09-02 09:17 |
100 SEK | Start price |