Spelande man vid flygel.
Signerad: Bill Olson
Mått bildyta: 60 x 40 cm
Konditionsrapport: Mindre slitage på ram, Inga övriga anmärkningar.
------------------------
Bill Olson Mixed technique on paper
Playing man at grand piano.
Signed: Bill Olson
Dimensions image area: 60 x 40 cm
Condition: Minor wear on frame, No other remarks.
3 800 SEK | 2020-08-21 13:21 |
3 600 SEK | 2020-09-03 15:11 |
2 400 SEK | 2020-08-25 12:56 |
100 SEK | Startpris |