Konstnär född: 1954
Abstrakt komposition
Signerad: Jan Dahlgren
Daterad: 1971
Mått på duk: 36 x 29 cm
Konditionsrapport: Mindre obetydligt slitage på ram, Inga övriga anmärkningar
Jan Dahlgren Color etching
Artist born: 1954
Abstract compsition
Signed: Jan Dahlgren
Dated: 1971
Dimensions of canvas: 36 x 29 cm
Condition report: Minor wear on frame, No other remarks
100 SEK | 2020-08-05 10:31 |
100 SEK | Start price |