Barcelona
Abstrakt komposition
Konstnär född 1968
Signerad: E.R.
Daterad: 1995
Totalmått: 33 x 44 cm
Eduard Resbier Mixed technique on paper
Barcelona
Abstract Composition
Artist born 1995
Signed: E.R.
Overall dimensions: 33 x 44 cm
Condition report: No remarks
300 SEK | 2020-08-27 21:03 |
250 SEK | 2020-08-24 13:31 |
100 SEK | Startpris |