"Voltande kvinna"
Signerad: Sture Andersson
Daterad: 1969
Mått på duk: 70 x 80 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, slitage på ram, inga övriga anmärkningar
Sture Andersson Oil on Canvas
"Volting woman"
Signed: Sture Andersson
Dated: 1969
Dimensions of canvas: 70 x 80 cm
Condition report: Minor age-based wear, wear on frame, no other remarks
700 SEK | 2020-08-28 08:09 |
650 SEK | 2020-08-27 22:13 |
550 SEK | 2020-08-17 11:59 |
100 SEK | Start price |