Offset från akvarelloriginal "Västerbottniskt landskap"
Signerad i tryck: Lars A. Persson
Numrerad: 53/120
Daterad: 1991
Mått bildyta: 29 x 20 cm
Konditionsrapport: Skada på ram, inga övriga anmärkningar
Lars A Persson Offset print
"Västerbottniskt landskap"
Signed in print: Lars A. Persson
Numbered: 53/120
Dated: 1991
Dimensions of image area: 29 x 20 cm
Condition report: Wear on frame, no other remarks
500 SEK | 2020-08-25 23:52 |
450 SEK | 2020-08-19 15:31 |
100 SEK | Start price |