Porträtt av samisk man
Signerad: H Asker
Mått på pannå: 52 x 38 cm
Konditionsrapport: Färgsläpp, åldersbaserat slitage, mindre märken, inga övriga anmärkningar
Harry Asker Oil on panel
Portrait of Sami man
Signed: H Asker
Dimensions of panel: 52 x 38 cm
Condition: Color drop, age-based wear, minor marks, no other remarks
100 SEK | 2020-08-19 18:25 |
100 SEK | Startpris |