"Ringstrandska villan Umeå"
Signerad: Åke Pettersson-Nåw
Numrerad 115/250
Mått bildyta: 42,5 x 30 cm
Åke Pettersson-Nåw 1925-2004 Lithograph
"Ringstrandska villa Umeå"
Signed: Åke Pettersson-Nåw
Numbered 115/250
Dimensions image area: 42.5 x 30 cm
Condition report: Minor wear on frame, no other remarks.
550 SEK | 2020-09-03 15:37 |
500 SEK | 2020-09-03 15:38 |
350 SEK | 2020-09-03 15:34 |
150 SEK | 2020-08-30 11:36 |
100 SEK | 2020-07-30 13:36 |
100 SEK | Startpris |